AKTUALITY

Indonéská národní plánovací agentura potvrdila, že plánovaná výstavba železniční trati bude nakonec podzemní metro.

Tento článek shrnuje nedávné změny v indonéských nařízeních týkajících se víz a pobytových povolení pro zahraniční investory a poskytuje porovnání starých a nových pravidel z hlediska požadované hodnoty akcií společnosti PMA (Penanaman Modal Asing – zahraniční investiční společnost).

Letiště na Bali je jedním z nejrušnějších letišť v jihovýchodní Asii. I Gusti Ngurah Rai International přivítá v průměru 18 000 turistů denně.

Údaje ukazují, že Bali je na dobré cestě překonat turistické cíle stanovené na začátku roku. Do konce prosince ostrov přivítá nejméně 4,5 milionu zahraničních turistů a další miliony domácích návštěvníků.

Ostrov bohů porazil destinace jako thajský Koh Samui a Palawan na Filipínách a stal se právoplatným držitelem ocenění Nejlepší ostrov v Asii v roce 2023.

Indonésie právě představila první vysokorychlostní železnici v jihovýchodní Asii, informuje agentura Kjódó. Tento vlak, pojmenovaný Whoosh, se může pochlubit rychlostí až 350 km/h a spojuje hlavní město Jakartu s Bandungem v Západní Jávě.

Jaké to je pracovat na plný úvazek v pozici marketingové managerky pro společnost BaliMania CZ&SK? Co ji přivedlo na Bali a proč se zde rozhodla žít?

Turistická daň má být zavedena jako provinční legislativa, což znamená, že se bude vztahovat na turisty, kteří vstoupí do provincie Bali z letiště nebo přístavu.

Filip Marian staví po Indonésii vily, kultivuje basketbal a sní o propojení s Českem. „Třeba přilákám i Satoranského,“ přeje si.

Nabízíme poslední pozemek k prodeji v oblíbené oblasti Tumbak Bayuh. Je nám velkou ctí sledovat, jak roste váš zájem a jak jste s námi spokojeni. Pokud sníte o vlastním kousku ráje na Bali, možná je teď ten pravý čas!

Úředníci na Bali potvrdili, že stavba nového zábavního parku Paramount začne v srpnu. Projekt byl připravován roky, ale nyní byli úředníci schopni odhalit několik dalších podrobností o tom, co se má stát největším zábavním parkem na Bali.

Úředníci potvrdili, že nová mezinárodní nemocnice na Bali je na dobré cestě k otevření v dubnu 2024. V Sanuru se staví nový, nejmodernější nemocniční komplex.

Méně než rok poté, co bylo navrhované letiště Severní Bali vyškrtnuto ze seznamu národních strategických projektů, je rozhovor o výstavbě druhého mezinárodního letiště na ostrově opět na stole.

Připravujeme nový projekt – stavbu 3 řadových vil v oblasti Tumbak Bayuh. Tato ještě ne příliš známá lokalita je vynikající příležitostí vzhledem ke své dostupnosti k městu Canggu a letišti.

Oběžník číslo 25 z roku 2022 o zámořských cestovních zdravotních protokolech během pandemie koronavirové choroby (Covid-19) v roce 2019 a jejich dvou dodatků bylo zrušeno a prohlášeno za neplatné.