Vily a pozemky

Rapidní nárůst cen nemovitostí na Bali je velice atraktivní příležitostí zejména pro zahraniční investory. Návratnost investice (ROI) vzrůstá jako ještě nikdy předtím. Často se setkáváme s různými názory, jak je komplikované vlastnit nemovitost na Bali. Aktuálně indonéský zákon nepovoluje cizincům vlastnit nemovitost, avšak založením PT. PMA se Vám otevírá možnost vlastnit nemovitost na Bali i v celé Indonésii legálně. S ohledem na Vaše představy a požadavky Vám náš tým rád pomůže s vyhledáním ideální lokality na krátkodobý a dlouhodobý pronájem/koupi nemovitostí a pozemků.

Vily k pronájmu

Pokud hledáte místo na dočasný pobyt nebo pro podnikání, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme s vyhledáním vhodného místa pro krátkodobý a dlouhodobý pronájem (leasehold).

Vily k prodeji

Náš tým Bali Mania Indonesia Vám nabízí kompletní servis a pomoc při koupi nemovitosti v Indonésii.

Pozemky k pronájmu

Díky masivnímu nárůstu cen pozemků v Indonésii se především Bali, jako turistická destinace, stalo zajímavou investiční příležitostí. V případě zájmu Vám pomůžeme najít vhodný pozemek pro splnění Vašich snů a cílů.

Pozemky k prodeji

Výzkumy ukazují, že průměrné ceny pozemků na Bali od roku 2011 exponenciálně vzrostly. Roční nárůst cen se procentuálně pohybuje okolo 34 %. Ve většině oblastí vzrostly ceny pozemků v průměru o 20 % ročně, zatímco v popularnějších oblastech tomu dokonce bylo i o 40 %.

Založení PT. PMA (firma vlastněná cizincem) je nejbezpečnější cestou ke koupi pozemků v Indonésii bez nutnosti zapojení indonéských občanů. Kontaktujte nás a my Vám rádi s výběrem poradíme. Kupte si pozemek a budujte si svůj vysněný život na Bali!

Nemovitosti

Bali Mania CZ & SK Vám představuje tyto nemovitosti

Why Choose Us

We provide full service at every step

Testimonials

Here could be a nice sub title

Articles & Tips

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Our Partners

We only work with the best companies around the globe

Nejlepší nemovitosti na Bali