STAVBY & REKONSTRUKCE

Jedním z největších podnikatelských lákadel v Indonésii je investice do stavby a rekonstrukce nemovitostí. Poptávka po koupi či pronájmu nemovitostí je každým rokem vyšší. I vzhledem k situaci okolo Covid-19, která trh s nemovitostmi na nějakou chvíli zpomalila, se nakonec ukázalo, že jde stále o jednu z nejvyhledávanějších investičních příležitostí v jihovýchodní Asii.


Situace kolem nemovitostí na Bali je závislá na turismu a kvůli Covid-19 tento sektor výrazně stagnoval. V počátku tohoto období výrazně klesl prodej a pronájem nemovitostí.


Naštěstí se však v druhé polovině roku 2020 situace s nemovitostmi začala výrazně zlepšovat a předpokládá se, že Bali se nyní stane ještě atraktivnějším místem zejména pro cizince toužící po změně životního stylu, který byl negativně ovlivněný vlnou stresu způsobenou pandemií.


V Indonésii se ne vždy setkáte s vysokou kvalitou provedené práce a v mnoha případech cena neodpovídá očekávaným výsledkům. Náš tým ověřených stavbyvedoucích, architektů a designérů Vám pomůže s veškerými službami, od získání stavebního povolení (IMB) až po finální design.