STŘETNUTÍ ZAKLADATELE BALI MANIA CZ & SK S ČESKÝM VELVYSLANCEM JAROSLAVEM DOLEČKEM

17 srpna, 2022
0 Komentářu

Agentura Bali Mania CZ & SK úzce spolupracuje s českým velvyslanectvím v Jakartě, díky čemuž je umožněno detailní ověřování veškerých informací a požadavků, například pro vstup do Indonésie, zejména ohledně situace spojené s pandemii Covid-19, vyřizování víz a potřebných náležitostí, zjišťování chystaných novinek apod.  

 

Zakladatel agentury Bali Mania CZ & SK, Bc. Filip Marian je v pravidelném kontaktu s velvyslancem České republiky v Indonésii, Ing. Jaroslavem Dolečkem, se kterým probírá zejména témata investování Čechů a Slováků do nemovitostí, legální náležitosti a otázky spojené s legislativou.

 

Filip Marian po posledním střetnutí s Jaroslavem Dolečkem:
“Z práce pana velvyslance mám velice dobrý pocit, nejen jako z člověka, ale také protože se aktivně stará o zdravé prostředí pro Čechy v Indonésii, zejména na Bali, za co mu patří obrovské díky.”

 

Agentura Bali Mania CZ & SK vznikla jako vize Filipa Mariana ve snaze vytvořit možnosti pro lidi, kteří se chtějí přestěhovat nebo podnikat na Bali. Hlavní vizí Bali Manie CZ & SK je poskytovat pravdivé a aktuální informace. Jsme vděční za podporu ze strany velvyslanectví, které je nám v tomto směru otevřené a nápomocné.Pro aktuální novinky ohledně projektů a situace v Indonésii sledujte naše sociální sítě:
Facebook – stránka: https://www.facebook.com/balimania.czsk/

Instagram: https://www.instagram.com/balimania.czsk/