TÉMEŘ 2000% NÁRŮST CIZINCŮ PŘILÉTAJÍCICH NA BALI

17 srpna, 2022
0 Komentářu

Obrovský nárůst cizinců přilétajících na Bali v tomto roce není žádným překvapením. V červnu 2022 Indonésie zaznamenala nárůst o 1973.6 %. Turismus je na hraně a téměř dosahuje čísla před pandemii.

 

Indonesian Central Statistics Agency zveřejnila čísla ukazující pozitivní směrování v tomto sektoru zejména na Bali, kde přistála většina z téměř 350.000 turistů. Na nejvyšší příčce po letech znova dominuje Austrálie, což je zejména pro Bali a místní obyvatele vynikající zpráva.

 

Většina turistů využila možnosti VOA, která jsou dnes otevřená pro 75 zemí světa. Mezinárodní letiště Ngurah Rai tak čelí výraznému nárůstu cizinců, kteří čekají v dlouhých řadách. Na druhé straně je však třeba uznat, že toto všechno za ten zážitek a pobyt na Bali stojí a oplatí se to absolvovat.

 

Situace na Bali je momentálně velice přející pro místní obyvatele, kteří mohou po více jak dvou letech znovu těžit z turismu a zlepšit si tak kvalitu svého života. Doprava je pravděpodobně jedinou negativní stránkou, avšak tak to občas bývá, vše má své pro a proti a situace je ještě pořád zvladatelná.

 

Zdroj:

 

https://thebalisun.com/almost-2000-increase-in-arrivals-to-bali-during-peak-holiday-season/

 

A vlastní zkušenosti 🙂

 

Pro aktuální novinky ohledně projektů a situace v Indonésii sledujte naše sociální sítě:


Facebook – stránka: https://www.facebook.com/balimania.czsk/

Instagram: https://www.instagram.com/balimania.czsk/