BALI ZÍSKALO OCENĚNÍ TRIPADVISORU ZA NEJLEPŠÍ DESTINACI ROKU 2024

18 ledna, 2024
0 Komentářu

Bali bylo v roce 2024 jmenováno nejlepší mezinárodní turistickou destinací podle TripAdvisor. Toto ocenění TripAdvisor Traveler’s Choice Awards je založeno na hodnoceních a doporučeních skutečných cestovatelů a potvrzeno cestovními odborníky z TripAdvisor. Méně než 1% z osmi milionů záznamů na TripAdvisor získá ocenění Best of the Best, což znamená nejvyšší úroveň excelence v cestovním ruchu.

 

Mezi významné hotely na Bali patří Padma Resort Ubud, který se umístil na desátém místě mezi nejlepšími hotely na světě, a Adiwana Suweta Hotel v Ubudu, který se umístil na 14. místě. Kelingking Beach na Nusa Penida získal ocenění Traveler’s Choice a byla vyhodnocena jako druhá nejlepší pláž v Asii. Bali je také známé svými výlety a exkurzemi, přičemž nejlepší výlet do Ubudu se umístil na třetím místě v kategorii nejlepších celosvětových cestovních zážitků.

 

Navzdory problémům s chováním turistů, dopravními zácpami a odpadovým hospodářstvím v roce 2023, si Bali udržuje svou přitažlivost a je cílem pro turisty z celého světa. Úředníci plánují, že v roce 2024 Bali přivítá o 7 milionů více mezinárodních turistů.

 

Vzhledem k rostoucí popularitě Bali jako cestovní destinace, rok 2024 představuje ideální příležitost pro investici do nemovitostí na ostrově. BaliMania CZ&SK Vám nabízí širokou škálu služeb a poradenství pro ty z Vás, kteří hledáte investiční příležitosti na ostrově Bohů.

 

Ať už se jedná o nákup nemovitosti pro osobní užívání nebo jako investiční příležitost, BaliMania CZ&SK je zde, aby vám pomohla najít ten správný pozemek a uskutečnit tak Vaše investiční cíle.

 

Nezapomeňte, že rok 2024 je skutečně ideální čas pro investici do nemovitostí na Bali, a tým BaliMania CZ&SK je připraven vám pomoci v každém kroku cesty.