BALI CHCE V ROCE 2024 PŘIVÍTAT AŽ 14 MILIÓNŮ TURISTŮ

8 ledna, 2024
0 Komentářu

Koncem roku 2023 indonéské ministerstvo pro cestovní ruch a kreativní ekonomiku oznámilo celostátní cíle a nyní ostrov bohů odhalil cíle pro příští rok.

 

Indonéské ministerstvo pro cestovní ruch a kreativní ekonomiku potvrdilo, že v roce 2024 hodlá přivítat 14 milionů zahraničních turistů.

Vzhledem k tomu, že v roce 2023 prozkoumalo souostroví více než 11,4 milionu zahraničních návštěvníků, je tento postupný nárůst při zohlednění současných cestovních trendů velmi dosažitelný.

 

Jelikož je Bali vlajkovou turistickou destinací Indonésie, stanovuje vláda provincie každoročně individuální cíle pro počet turistů, které chce přivítat.

Tjok Bagus Pemayun, ředitel provinční služby cestovního ruchu na Bali, sdělil, že on a jeho týmy jsou přesvědčeni, že ostrov bohů bude v roce 2024 schopen přilákat o 7 milionů turistů více.

 

Provinční turistické úřady zveřejnily údaje o příjezdech od 1. ledna 2023 do 26. prosince 2023.

Z údajů vyplývá, že v roce 2023 přijelo na Bali 5 232 751 zahraničních návštěvníků, přičemž několik set tisíc dalších přijelo v posledních dnech roku před silvestrovskými oslavami.

S ohledem na toto prohlášení indonéského ministerstva pro cestovní ruch a kreativní ekonomiku a na impozantní cíle pro příští rok, nyní nastává ideální doba pro investici do nemovitostí na Bali.

 

S ambiciózním plánem přilákat v roce 2024 až 14 milionů zahraničních turistů a s rostoucím počtem návštěvníků, který již v roce 2023 překročil 5 milionů, Bali upevňuje své postavení jako prémiové turistické destinace.

 

Investice do vil a luxusních ubytování na tomto exotickém ostrově nabízí nejen možnost osobního útočiště, ale i slibné vyhlídky na výnosy z pronájmu.

 

S rostoucí poptávkou po kvalitních ubytovacích zařízeních a s rozvojem infrastruktury se očekává, že hodnota nemovitostí na Bali poroste, což činí rok 2024 strategickým rokem pro vaše investice.

 

Nemluvě o kráse, kultuře a neopakovatelném duchu ostrova, který je sám o sobě výjimečnou přidanou hodnotou pro každého, kdo zde vlastní nemovitost. Nezmeškejte tuto příležitost stát se součástí růstu a prosperity Bali.