BALI BIG WEJF 2023

17 prosince, 2023
0 Komentářu

Bali, známé svými dechberoucími plážemi a perfektními vlnami, se tento rok opět stalo dějištěm jedinečného surfového klání. Šestý ročník surfových závodů Bali Big Wejf, pořádaný Bali Cliff surf, přilákal surfaře české a slovenské národnosti žijící na tomto malebném indonéském ostrově. A my, BaliMania CZ&SK, jsme s hrdostí opět zastávali roli hlavního partnera a sponzora tohoto poutavého sportovního klání.

 

Letošní ročník byl výjimečný nejen svou intenzivní atmosférou plnou přátelských gest a podpory, ale také náročnými vlnami, které byly skutečnou výzvou pro všechny účastníky. Tato výzva však byla přijata s úsměvem a vzájemnou podporou, což je důkazem nejen sportovního ducha, ale i silného společenského vazby mezi českou a slovenskou komunitou na Bali.

 

Před samotnými závody se konalo také čištění pláže, což ukázalo ekologické povědomí a respekt účastníků k přírodnímu prostředí Bali. 

Závody byly rozděleny do několika kategorií, včetně samostatných divizí pro muže a ženy, což umožnilo surfařkám prokázat své dovednosti na stejné úrovni jako jejich mužští protějšci. Velmi populární byla i divize Family Tandem, kde rodiny mohly ukázat svou surfařskou zručnost v teamovém duchu.

 

Bali Big Wejf není jen závodem v tradičním slova smyslu, ale především oslavou společenství, sportovního ducha a lásky k oceánu. Tato událost znovu potvrdila, že surfing není jen sportem, ale životním stylem, který spojuje lidi napříč kulturami a národnostmi.

 

My v BaliMania CZ&Sk jsme hrdí, že jsme opět mohli být součástí této nádherné události a těšíme se na další ročník, který opět ukáže krásu surfování a sílu komunity.

Ještě jednou gratulujeme nejen všem vítězům, ale také všem účastníkům!

 

Nenechte si také ujít rozhovor s Petrem Novotným, organizátorem Bali Big Wejf a majitelem klubu Bali Cliff Surf se zakladatelem Bali Manie CZ&SK, Filipem Marianem.

 

Jak Filip Marian řekl: „Jsem velmi rád, že naše agentura BaliManie CZ&SK je hlavním partnerem tohoto závodu již druhým rokem. Rádi podporujeme společenské aktivity české komunity na Bali, obzvláště se sportovním zaměřením. 

 

A doufám, se do budoucna podaří tyto surfařské závody ještě více zatraktivnit, zmedializovat a stejně tak doufám, že se objeví i více stejně smýšlejících českých sponzorů, kteří rádi podpoří tuto již tradiční událost. 

 

Zároveň bych chtěl opravdu vyzdvihnout velký respekt organizátorovi, Petrovi Novotnému za to, s jakým entuziasmem a energií organizuje tento závod. 

Z mé strany je zde velké poděkování, že se zaměřuje především také na děti a přibližuje jim vztah k vodě, sportu a buduje tak jejich sebedůvěru a rozšiřuje obzory. Čehož si já velmi vážím, jelikož se i já s pomocí BBA snažím dětem přiblížit basketbal. 

 

Do budoucna bych si moc přál, aby se zapojili i další úspěšní Češi na Bali a rozšiřovali nejen příjemná společenská ale také sportovní setkání.“