SETKÁNÍ S MINISTREM SANDIAGA UNO

4 června, 2024
0 Komentářu

Tento týden měl náš pan jednatel Filip Marian příležitost setkat se s ministrem turismu a kreativní ekonomiky, panem Sandiaga Uno, při basketbalovém utkání, které ministr pravidelně pořádá jako součást teambuildingu se svou kanceláří.

 

Během tohoto setkání diskutovali nejen o důležitých tématech týkajících se turismu, ale také o sportu, zejména basketbalu. Hlavním bodem diskuze byla problematika turismu na Bali, konkrétně příliv cizinců, kteří zde podnikají v nemovitostech, a otázky legislativy, kterou někteří obcházejí. Filip Marian, zakladatel Bali Basketball Academy, sdílel své zkušenosti a vášeň pro basketbal, což ministr Sandiaga Uno velmi ocenil.

 

Dalším významným tématem bylo rozjetí nového projektu organizace NBA v Indonésii, na kterém Filip Marian pracuje. Tento projekt pana ministra nadchnul a vyjádřil plnou podporu této iniciativě, kterou se snaží aktivně podpořit. Pan ministr je známý svým nadšením pro sport a podle názoru pana Mariana by mohl být v budoucnu vynikajícím ministrem sportu, neboť jeho oddanost a láska ke sportu jsou nepopiratelné.

 

Těšíme se na další setkání s panem ministrem.