OČKOVÁNÍ NA BALI

15 června, 2022
0 Komentářu

Momentálně je možné vstoupit na území Indonésie s podmínkou absolvovaného očkování proti Covid-19, či s potvrzením lékařské výjimky.

 

Pokud jste absolvovali očkování, které bylo dokončené minimálně 14 dní před odjezdem do Indonésie, nemusíte se prokazovat negativním PCR testem a absolvovat 5ti denní karanténu. Za dokončené očkování se považuje 1x vakcína Johnson & Johnson, 2 vakcíny i třetí dávka vakcíny. Booster, tzv. třetí dávka není v Indonésii povinná pro vstup.

 

Pokud jste započali očkování, absolvovali jednu dávku ze dvou minimálně 14 dní před odjezdem do Indonésie, musíte doložit negativní PCR test (3x 24) a absolvovat 5ti denní karanténu. Pokud jste nemohli očkování absolvovat z lékařských důvodů, musíte doložit lékařské potvrzení s odůvodněním, negativní PCR test (3×24) a absolvovat 5ti denní karanténu.*

 

V případě, že nemáte očkování, ani lékařskou zprávu, doporučujeme vyčkat pro cestování do Indonésie. Striktní pravidla se postupně rozvolňují. Doklad o očkování lze nahrát do aplikace Peduli Lindungi.  V případě, že systém selže, můžete předložit fyzickou kopii dokladů o očkování. Pro vstup do Indonésie je směrodatné, že jste očkování absolvovali, nikoli platnost.

 

Očkování u dětí: Děti mladší 18 let se musí řídit ustanoveními uloženými jejich rodičům nebo pečovatelům. V případě, že dítě není očkované, prokazuje se negativním PCR testem (3×24). Kvůli vnitrostátním letům je doporučeno očkování od 12 let.

 

*Poznámka: Doba karantény se může změnit v případě, když nejste očkování.