ZLATÉ HVĚZDY BALI: Rozhovor se zakladatelem Bali Mania CZ & SK, Filipem Marianem

20 července, 2022
0 Komentářu

Před pár dny proběhl rozhovor zakladatele Bali Mania CZ & SK Filipa Mariana s přední českou PRistkou, bývalou rozhlasovou a televizní reportérkou Zlatou Biedermannovou. Rozhovor se konal na jejím YouTube kanále Zlaté hvězdy Bali (https://youtu.be/U4oojhezUbE), ve kterých přináší rozhovory s lidmi, kteří jsou inspirativní a plní si své pracovní a osobní sny.

Filip Marian je nejenom zakladatel agentury Bali Mania CZ & SK, ale také zakladatelem Bali Basketball Academy, jež sdružuje děti od věku 4 do 15 let, které mají zájem hrát basketbal a rozvíjet se v pohybové oblasti. Důvodem pro založení akademie bylo kromě zvyšování úrovně basketbalových dovedností dětí, také přinést vzdělanost pro zdejší trenéry a rodiče. 

Cílem tréninků, které probíhají na 3 mezinárodních školách v Canggu, Finns Recreation Club a v Ubudu, je nejenom zlepšovat herní dovednosti dětí, ale také přinést radost a požitek ze hry.

Diky Filipovým organizačním schopnostem si tato akademie vysloužila na Bali velkou oblibu a dnes ji navštěvuje kolem sto dětí z celého světa a pět trenérů. Čtyři z těchto trenérů jsou Indonésané a poslední z nich je Holanďan, bývalý profesionální hráč, jenž žije na Bali dlouhodobě.

Díky skvěle sestavenému a správně vedenému týmu odborníků si Bali Basketball Academy dnes vede velmi úspěšně a přináší radost ze hry nejenom dětem, ale také rodičům, trenérům a všem, kteří jsou do projektu zapojeni.

Držíme Bali Basketball Academy palce i v dalším rozšiřování. Také bychom tímto chtěli moc poděkovat Zlatě Biedermannové za skvělý rozhovor se zakladatelem agentury Bali Manie CZ & SK, díky kterému jsme Vám tento skvělý projekt mohli přiblížit.

 

Pokud máte zájem se na tento příjemný rozhovor podívat, zde Vám ho přinášíme:

https://www.youtube.com/watch?v=U4oojhezUbE

 

V případě, že Vás zajímá více ze života a tvorby Zlaty Bidermannové, více info naleznete zde:

1.    Facebook: https://www.facebook.com/zlata.jilkova

2.    Instagram: https://www.instagram.com/zlatabiedermannova/

3.    Web: http://www.seenmedia.cz