PROGRES VE VÝSTAVBĚ VILY V LOKALITĚ TUMBAK BAYUH NEDALEKO CANGGU

24 listopadu, 2022
0 Komentářu

Nedávno jsme Vás informovali o našem projektu v lokalitě Tumbak Bayuh. Díky nepřízni počasí, silnému období dešťů, jsme museli určité stavební práce pozastavit. Naštěstí se již počasí umoudřilo a my můžeme zdárně znovu pokračovat, jak můžete vidět, stavební práce jsou opět v plném proudu. 

 

Je pro nás velmi důležité dodržet časový slib, který našim klientům dáváme a této zásady se Bali Mania CZ & SK vždy drží. Samozřejmě v případě, že nastanou neočekávané okolnosti, záleží nám na tom, abychom situaci okamžitě s našimi klienty komunikovali a vysvětlili jim souvislosti.

 

Co se týká lokality Tumbak Bayuh, toto místo má obrovský potenciál a v nejbližších 2 letech se zde očekává obrovský nárůst cen nemovitosti. Z tohoto důvodu je právě teď ideální období pro investování. 

 

Ceny pozemků se ještě pořád pohybují na přijatelné ceně a tato lokalita se stává stále více populárnější. Děje se tak zejména, protože je tady hodně klid a pohodová atmosféra, a taky se tato oblast nachází nedaleko městečka Canggu, ve kterém najdete vskutku všechno, co k životu potřebujete.

 

Toto místo doporučujeme, jak na stavbu vily pro vlastní použití, či na pronájem (airbnb) vzhledem k její oblíbenosti a dostupnosti všeho potřebného v blízkém okolí.

 

Bali Mania CZ & SK má dlouholeté zkušenosti s nemovitostmi na Bali a z tohoto hlediska bychom Vám chtěli upřímně sdělit, že teď je opravdu ten správný čas na investování v této velmi oblíbené lokalitě. Neváhejte příliš dlouho a napište nám. 🙂