PŘEDNÁŠKY O ‚INVESTOVÁNÍ NA BALI‘ V ČESKÉ REPUBLICE

21 září, 2022
0 Komentářu

V posledních týdnech proběhly v několika českých městech přednášky na téma „Investování na Bali“. Zakladatel Bali Mania CZ & SK, Bc. Filip Marian, přiletěl do České republiky a uspořádal spolu se společností Realitní Shaker sérii přednášek.

 

Konkrétně se jednalo o Prahu, Plzeň, Ostravu a Brno. Účast proběhla nad očekávání, zúčastnilo se téměř 70 osob. Přednášky byly naplánovány časově od 18:00 do 21:00, ale častokrát se stalo, že se protáhly až do 23:00 hodiny. Vzhledem k hojnosti dotazů posluchačů, kteří chtěli lépe porozumět indonéské legislativě, která je velice specifická narozdíl od legislativy evropské.

 

V rámci přednášek se diskutovalo zejména:

 

  1. ROI (návratnost), možnosti financování, minimální nutná investice,
  2. v jakých lokalitách je zajímavé na Bali investovat do nemovitostí,
  3. jak zde funguje legislativa a daně,
  4. reálné příklady investic,
  5. S čím Vám může Bali Mania CZ & SK pomoci?

 

Po skončení této série se zakladel Bali Mania CZ & SK, Filip Marian vyjádřil:

 

„Jsem velice rád, že přednášky vzbudily takový zájem, a že jsem návštěvníkům a posluchačům mohl alespoň částečně objasnit potřebné náležitosti týkající se investování v Indonésii, zejména na Bali a také vysvětlit rozdíly. 

 

Pevně doufám, že Bali Mania CZ & SK přinesla užitečný nástin nejdůležitějších informací, které pomohly ujasnit základní pravidla proto, aby investice proběhla bezpečně a legálně. Atmosféra byla vynikající a jsem velice vděčný za účast a dotazy posluchačů.“

 

Filip teď stráví ještě poslední chvíle s rodinou a blízkými, které kvůli pandemii dlouhou dobu neviděl a následně se chystá zpět na Bali. 

 

Přednášky proběhly ve spolupráci se Zuzkou Šlemarovou z Realitního Shakeru (www.realitnishaker.cz). Za tuto spolupráci jsme velice vděční. Zuzka se po sérii přednášek vyjádřila:

 

„To, že téma „investování na Bali“ je pro spoustu investorů velmi zajímavé, jsme věděli. Proto jsme rádi přijali pozvání ke spolupořádání přednášek na toto téma. Spolu s Filipem jsme udělali tour po několika městech a mám obrovskou radost, jaké reakce jsme dostávali. 

 

Někteří si přišli téma jen pro zajímavost poslechnout, víc bylo ale těch, kteří o investici reálně uvažují a postupně již dělají k tomu potřebné kroky. Těšíme se na další spolupráci s Bali Mania CZ & SK.“ 

 

Pokud Vás otázka investování na Bali seriózně zajímá, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a v případě zájmu i pomůžeme s konkrétními kroky.

 

Bali Mania CZ & SK pravidelně přináší čerstvé informace nejen ohledně nemovitostí na Bali, našich projektech, ale také o současné situaci zde. Sledujte naše sociální média, kde se dozvíte více nebo nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme s Vašimi dotazy.

 

 

Facebooková stránka – Bali Mania CZ & SK

https://www.facebook.com/balimania.czsk/

 

Instagram – balimania.czsk

https://www.instagram.com/balimania.czsk/

 

 

Kontaktujte nás:

 

WhatsApp: +62 821 463 18 878

 

Email: info@balimania.cz

 

Web: www.balimania.cz

 

 

Zuzka Šlemarová – Realitní Shaker:

 

V Realitním Shakeru vzděláváme realitní investory, tvoříme komunitu, pořádáme kurzy a setkání. Dvakrát ročně pak můžete navštívit víkendové setkání spojené s Konferencí realitních investorů, které se obvykle účastní cca 100 lidí od začínajících investorů až po pokročilé (www.vipinvestor.cz). Pro investory také vyhledáváme investiční byty na míru a nemovitosti též spravujeme.

 

PRAHA – PLZEŇ – OSTRAVA – BRNO