CENY NEMOVITOSTÍ NA BALI ZÍSKÁVÁJÍ NA HODNOTĚ

28 března, 2024
0 Komentářu

Zájem cizinců o nemovitosti na Bali je nyní na vzestupu.

 

Poptávka po vilách, apartmánech, komerčních budovách a pozemcích na ostrově ze strany mezinárodních investorů, cizinců a developerů vede k prudkému růstu cen.

 

Výzkum indonéské realitní společnosti Rumah123 ukázal, že poptávka po nemovitostech ze strany cizinců nebývale vzrostla, zejména v oblasti Badung Regency.

V regentu Badung se nachází největší koncentrace turistických atrakcí, letovisek a zařízení. Zahrnuje letoviska jako Kuta, Legian, Seminyak, Canggu, Jimbaran, Uluwatu a Nusa Dua.

 

Společnost Rumah123 zjistila, že mezinárodní poptávka po nemovitostech a pozemcích v oblasti Badung Regency vzrostla o 92 %.

S ambiciózním plánem přilákat v roce 2024 až 14 milionů zahraničních turistů a s rostoucím počtem návštěvníků, který již v roce 2023 překročil 5 milionů, Bali upevňuje své postavení jako prémiové turistické destinace.

 

Investice do vil a luxusních ubytování na tomto exotickém ostrově nabízí nejen možnost osobního útočiště, ale i slibné vyhlídky na výnosy z pronájmu.

 

S rostoucí poptávkou po kvalitních ubytovacích zařízeních a s rozvojem infrastruktury se očekává, že hodnota nemovitostí na Bali poroste, což činí rok 2024 strategickým rokem pro vaše investice.

 

Nemluvě o kráse, kultuře a neopakovatelném duchu ostrova, který je sám o sobě výjimečnou přidanou hodnotou pro každého, kdo zde vlastní nemovitost. Nezmeškejte tuto příležitost stát se součástí růstu a prosperity Bali.