VILY & POZEMKY

Rapidní nárůst cen nemovitostí na Bali je velice atraktivní příležitostí zejména pro zahraniční investory. Návratnost investice (ROI) vzrůstá jako ještě nikdy předtím. Často se setkáváme s různými názory, jak je komplikované vlastnit nemovitost na Bali. Aktuálně Indonésky zákon nepovoluje cizincům vlastnit nemovitost, avšak založením PT. PMA se vám otevírá možnost vlastnit nemovitost na Bali i v celé Indonésii legálně.S ohledem na Vaše představy a požadavky Vám náš tým rád pomůže s vyhledáním ideální lokality na krátkodobý a dlouhodobý pronájem/koupi nemovitostí a pozemků.

 

VILY – PRONÁJEM

Pokud hledáte místo na dočasný pobyt nebo pro podnikání, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme s vyhledáním vhodného místa pro krátkodobý a dlouhodobý pronájem (leasehold).

 

VILY – KOUPĚ

Náš tým Bali Mania Indonesia Vám nabízí kompletní servis a pomoc při koupi nemovitosti v Indonésii.

 

HOSPITALITY MANAGEMENT – POSTARÁME SE O PROVOZ VAŠI VILY!

V případě, že Vaši vilu nebudete zrovna využívat pro osobní účely, zajistíme Vám její spravování  za účelem pronajímání a tím pádem k maximalizaci Vašeho zisku (Airbnb atd.).

 

POZEMKY – PRONÁJEM

Díky masivnímu nárůstu cen pozemků v Indonésii se především Bali, jako turistická destinace, stalo zajímavou investiční příležitostí. V případě zájmu Vám pomůžeme najít vhodný pozemek pro splnění vašich snů a cílů.

 

POZEMKY – KOUPĚ

Výzkumy ukazují, že průměrné ceny pozemků na Bali od roku 2011 exponenciálně vzrostly. Roční nárůst cen se procentuálně pohybuje okolo 34%. Ve většině oblastí vzrostly ceny pozemků v průměru o 20% ročně, zatímco v popularnějších oblastech tomu dokonce bylo i o 40%. Založení PT. PMA (firma vlastněná cizincem) je nejbezpečnější cestou ke koupi pozemků v Indonésii bez nutnosti zapojení indonéských občanů. Kontaktujte nás a my Vám rádi s výběrem poradíme. Kupte si pozemek a budujte si svůj vysněný život na Bali!

Compare Properties

Compare (0)